Podziel się z innymi:
2019-10-28

Dyrektor ds. Lecznictwa (Słupsk) - ponadprzeciętne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów

Miejsce pracy:
Gdańsk (Pomorskie), Słupsk (Pomorskie)
Pracodawca:
Manpower Polska

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR z 60- letnią tradycją. W ramach specjalizacji Manpower Life Science, dla naszego strategicznego klienta, wzorcowego, wojewódzkiego szpitala specjalistycznego prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Dyrektor ds. Lecznictwa Nr ref. DDL/037/MZA

Zadania:

  • Organizacja i nadzór działalności wszystkich komórek organizacyjnych wchodzących w skład szpitala, w tym: oddziały szpitalne, poradnie specjalistyczne, pracownie diagnostyczne i zabiegowe, apteka przyszpitalna, podstawowa i nocna opieka zdrowotna,
  • Zapewnienie całodobowej opieki medycznej i ciągłości procesu diagnostyczno-terapeutycznego,
  • Zapewnienie transportu sanitarnego w przypadkach przewidzianych ustawą o świadczeniach zdrowotnych oraz wymogów prowadzenia działalności medycznej określonych przez NFZ,
  • Prowadzenie edukacji medycznej i nadzór nad szkoleniem specjalizacyjnych i praktykami studentów wydziałów lekarskich uniwersytetów medycznych,
  • Nadzór nad gospodarką krwi, leków i środków medycznych,
  • Zarządzanie personelem i rozwojem kompetencji pracowników z uwzględnieniem obecnych i przyszłych potrzeb kadrowych szpitala,
  • Zarządzanie i nadzór na realizacją planów finansowych, umów na świadczenia zdrowotne z NFZ pod względem prawidłowości i efektywności rozliczeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne
  • Kwalifikowany lekarz dowolnej specjalizacji (min. II st),
  • Pełne Prawo Wykonywania Zawodu (PWZ)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z organizacją trybu pracy oddziału szpitalnego, prowadzeniem dokumentacji medycznej, gospodarki materiałowej i lekowej
  • Orientacja na cele i wysoka świadomość fachowa połączona z wysoką etyką zawodową
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz doskonała współpraca w zespole
  • MBA, studia podyplomowe na kierunku zarządzanie w ochronie zdrowia będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub UoP
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w ramach dużej placówki szpitalnej
  • Płatne szkolenia medyczne w kraju i zagranicą
  • Atrakcyjne, ponadprzeciętne wynagrodzenie oraz premię
  • Rozbudowany pakiet benefitów socjalnych
  • Telefon służbowy
  • Pomoc w relokacji i dodatek mieszkaniowy

Oferta pracy stałej.

Miejsce pracy – Słupsk, Pomorskie

Lekarzy zainteresowanych tą ofertą pracy zachęcamy do kontaktu i aplikowania on-line.

Numer telefonu:
608481851
Adres email:
jacek.kopacz@manpower.pl