Podziel się z innymi:
2019-10-28

Lekarz POZ (Głogów) - atrakcyjna oferta pracy z relokacją dla specjalistów i rezydentów

Specjalizacje:
CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA RODZINNA
Miejsce pracy:
Głogów (Dolnośląskie), Legnica (Dolnośląskie), Lubań (Dolnośląskie)
Pracodawca:
Manpower Polska
Informacje dodatkowe:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR z 60-letnią tradycją. W ramach specjalizacji Manpower Life Science, dla naszego strategicznego klienta, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Lekarz POZ - nr ref. LPZ/037/MZA

Zadania:

  • Realizacja świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej w ramach kontraktu z NFZ,
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną,
  • Wizyty domowe, prowadzenie dokumentacji medycznej i podejmowanie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne
  • Specjalizacja z Medycyny Rodzinnej, Chorób Wewnętrznych (również II st.) lub lekarz rezydent od III roku wzwyż,
  • Pełne Prawo Wykonywania Zawodu (PWZ),
  • Orientacja na pacjenta połączona z wysoką etyką zawodową,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, doskonała organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • B. atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny, mi. innymi karta Multisport, ubezp. grupowe NNW, pakiet medyczny,
  • Ryczałt za używanie prywatnego samochodu oraz miejsce parkingowe,
  • Wsparcie relokacji, również możliwość zakwaterowania na koszt pracodawcy.

Oferta pracy stałej.

Miejsce pracy: Głogów

Lekarzy zainteresowanych tą ofertą pracy zachęcamy do kontaktu i aplikowania on-line.

Numer telefonu:
608481851
Adres email:
jacek.kopacz@manpower.pl