Podziel się z innymi:
2019-09-23

Pielęgniarka Medycyny Pracy - Katowice

Specjalizacje:
PIELĘGNIARSTWO
Miejsce pracy:
Katowice (Śląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.
Informacje dodatkowe:

Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Geriatrycznego im. Jana Pawła II w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka Medycyny Pracy

Miejsce pracy: Szpital Geriatryczny im. Jana Pawła II, Katowice, śląskie

Opis stanowiska

  • zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta
  • współpraca z lekarzem medycyny pracy oraz pozostałym personelem medycznym
  • praca w gabinecie zabiegowym oraz gabinecie medycyny pracy
  • przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich, a także nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
  • udzielanie porad profilaktycznych
  • wykonywanie EKG oraz innych badań w zależności od uprawnień
  • przygotowywanie gabinetów do pracy
  • dbanie o pozytywny wizerunek placówki

Oczekiwania

  • wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku pielęgniarki
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku pielęgniarka medycyny pracy
  • ukończony kurs kwalifikacyjny z medycyny pracy, kurs z ochrony zdrowia pracujących
  • mile widziane ukończone kursy dodatkowe (np. EKG, spirometrii)
  • sprawna obsługa komputera
  • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole
  • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu
  • wprowadzenie w zakres obowiązków
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej
  • wsparcie zespołu
  • przyjazną atmosferę
  • pracę od poniedziałku do piątku w równoważnym czasie pracy do 12 godzin na dobę

Rozpatrywane będą zgłoszenia wysłane jedynie za pomocą linku rekrutacyjnego:

Link do rekrutacji:

Panel pracodawcy