Podziel się z innymi:
2019-09-23

Salowa - Katowice

Specjalizacje:
BEZ SPECJALIZACJI
Miejsce pracy:
Katowice (Śląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek- Szpitala Geriatrycznego im. Jana Pawła II w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Salowa
Miejsce pracy: Szpital Geriatryczny im. Jana Pawła II, Katowice, śląskie

Opis stanowiska:

  • praca w systemie zmianowym
  • utrzymanie w czystości pomieszczeń szpitalnych
  • mycie i dezynfekcja powierzchni oraz sprzętów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • wynoszenie, mycie i dezynfekcja naczyń sanitarnych
  • mycie i dezynfekcja łóżek szpitalnych
  • transport i segregacja śmieci
  • pomoc pielęgniarce przy pielęgnacji i transporcie pacjentów

Oczekiwania:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • doświadczenie w pracach porządkowych
  • komunikatywność, umiejętności pracy w zespole
  • życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy
  • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

Rozpatrywane będą zgłoszenia przesłane jednie za pomocą poniższego linku rekrutacyjnego: