Podziel się z innymi:
2019-09-23

Lekarz Okulista - Kowary

Specjalizacje:
OKULISTYKA
Miejsce pracy:
Kowary (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek- Szpitala Bukowiec w Kowarach poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Okulista
Miejsce pracy: Szpital Bukowiec, Kowary, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • praca w poradni specjalistycznej
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja z okulistyki
  • znajomość obsługi komputera
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach i sympozjach wewnętrznych
  • przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj lub przez link rekrutacyjny: