Podziel się z innymi:
2019-09-18

Lekarz Anestezjolog - Poznań

Specjalizacje:
ANESTEZJOLOGIA I INTESYWNA TERAPIA
Miejsce pracy:
Poznań (Wielkopolskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Prywatnej Lecznicy w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Anestezjolog

Miejsce pracy: Prywatna Lecznica Certus, Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska

  • świadczenie usług z zakresu anestezji i intensywnej terapii
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja z anestezjologii i intensywnej terapii
  • nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje
  • przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą linku rekrutacyjnego: