Podziel się z innymi:
2019-09-17

Technik RTG - Świebodzice

Specjalizacje:
BEZ SPECJALIZACJI
Miejsce pracy:
Świebodzice (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek - Szpitala Mikulicz w Świebodzicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik RTG
Miejsce pracy: Szpital Mikulicz, Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie badań z zakresu radiologii
  • przygotowywanie pacjentów do badań, wyjaśnienie celów oraz procedur
  • identyfikacja wszelkich przeciwwskazań do przeprowadzenia badań zgodnie ze wszystkimi jego procedurami
  • obsługa sprzętu i aparatury radiologicznej oraz jej monitoring techniczny
  • wykonywanie pełnej dokumentacji z przeprowadzanych badań, przekazanie jej lekarzowi i jej archiwizacja
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • ukończony kurs ochrony radiologicznej pacjenta
  • mile widziane doświadczenie na danym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia i kursy
  • pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Rozpatrywane będą zgłoszenia wysłane jedynie za pomocą linku rekrutacyjnego: