Podziel się z innymi:
2019-09-11

Zatrudnimy 2 lekarzy orzeczników

CHIRURGIA OGÓLNA, CHOROBY WEWNĘTRZNE, MEDYCYNA OGÓLNA, MEDYCYNA PRACY, NEUROLOGIA, ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA, PSYCHIATRIA
Miejsce pracy:
Białystok (Podlaskie)
Pracodawca:
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku

Zatrudnimy 2 lekarzy na stanowisko Lekarz orzecznik Zakładu.

Wymagania:

Niezbędne:
- lekarz medycyny z tytułem specjalisty
- minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza
Pożądane:
- specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia, medycyna rodzinna, medycyna pracy)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Dodatkowe informacje:

- poszukujemy 2 pracowników,
- możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, seminariach, dodatkowy urlop szkoleniowy, punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych),
- praca na umowę o pracę, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy nie przekraczającym 0,5 etatu,
- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną,
- do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne.

Wymagane dokumenty:

- CV
- list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega
- kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy oraz aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu
- odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji , treść klauzuli: „Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.”

Termin, do którego należy złożyć dokumenty:  20 września 2019 r.

Pełna treść ogłoszenia na stronie www.zus.pl w zakładce Praca w ZUS

Link: https://www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace/-/job-offers/1/lekarz-orzecznik-zakladu-/745752?fbclid=IwAR3AygbWhI0cSKG7gUQ_Bg1llUTort5PEo0F-WUgKvvmHZBFJ7n0NPCItUI