Podziel się z innymi:
2019-08-30

Lekarz Specjalista Chorób Wewnętrznych lub Lekarz Geriatra - Katowice

Specjalizacje:
GERIATRIA, CHOROBY WEWNĘTRZNE
Miejsce pracy:
Katowice (Śląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek - Szpitala Geriatrycznego im. Jana Pawła II w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Specjalista Chorób Wewnętrznych lub Lekarz Geriatra

Miejsce pracy: Szpital Geriatryczny im. Jana Pawła II, Katowice, śląskie

Opis stanowiska:

  • praca w oddziale geriatrycznym w charakterze lekarza dyżurującego w weekendy oraz dni świąteczne oraz w dni robocze i dni wolne od pracy w ramach projekt Dziennego Oddziału Geriatrycznego
  • udzielanie świadczeń zdrowotnych o charakterze geriatrycznym w ramach kontraktu NFZ i/lub finansowania ze środków unijnych
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnego wykonania procedury medycznej

Oczekujemy:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych lub geriatrii, lub w trakcie specjalizacji (po połowie)
  • gotowości do realizacji innowacyjnych przedsięwzięć ukierunkowanych na nowe formy świadczenia usług medycznych i opiekuńczych dla osób starszych
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
  • planowanie i organizowanie pracy własnej
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia oraz czas pracy do uzgodnienia w zależności od preferencji (preferowana umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu, w systemie jednozmianowym)
  • samodzielność i pracę w sieci szpitali i przychodni o zasięgu krajowym, świadczącej usługi na najwyższym poziomie
  • możliwość pracy w doświadczonym zespole, któremu przewodzą autorytety medyczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez przycisk Aplikuj lub przez link rekrutacyjny: