Podziel się z innymi:
2019-08-30

Pielęgniarka (Instrumentariuszka) - Piaseczno

Specjalizacje:
PIELĘGNIARSTWO
Miejsce pracy:
Piaseczno (Mazowieckie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala św. Anny w Piasecznie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka Instrumentariuszka
Miejsce pracy: Szpital św. Anny, Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska:

  • praca na Oddziale Szpitala
  • praca w systemie zmianowym
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego: magister/licencjat pielęgniarstwa lub tytuł pielęgniarki dyplomowanej
  • aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • ukończonego kursu specjalistyczny pielęgniarki operacyjnej
  • umiejętności pracy w zespole
  • orientacji na pacjenta, empatii
  • wysokiej kultury osobistej oraz dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną
  • pracę w stabilnie rozwijającej się placówce medycznej
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników pracy
  • szkolenia na wysokim poziomie

Rozpatrywane będą zgłoszenia wysłane jedynie za pomocą linku rekrutacyjnego: