Podziel się z innymi:
2019-08-29

Fizjoterapeuta/ka

MEDYCYNA OGÓLNA, MEDYCYNA RODZINNA, REHABILITACJA MEDYCZNA, ZDROWIE PUBLICZNE
Miejsce pracy:
Szczecin (Zachodniopomorskie)
Pracodawca:
Lux Med
Informacje dodatkowe:

Zadania:

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi;
  • Wykonywanie terapii manualnej (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami);
  • Instruktaż ćwiczeń rehabilitacyjnych;
  • Prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem;
  • Informowanie Pacjentów o postępach w procesie rehabilitacji;
  • Współpraca z lekarzami kierującymi pacjentów do zespołu fizjoterapii.

Oczekiwania:

  • Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii;
  • Ukończone kursy terapii manualnej, wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii, instruktaż ćwiczeń rehabilitacyjnych;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • Otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.