Podziel się z innymi:
2019-08-29

Technik Sterylizacji Medycznej (Łódź)

Specjalizacje:
DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA, MEDYCYNA OGÓLNA, MEDYCYNA RODZINNA, STUDENT, MEDYCYNA SPOŁECZNA, ZDROWIE PUBLICZNE
Miejsce pracy:
Łódź (Łódzkie)
Pracodawca:
Lux Med
Informacje dodatkowe:
Zadania: Przyjmowanie, mycie i dezynfekcja narzędzi oraz sprzętu medycznego. Przeprowadzanie procesów sterylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami. Przegląd, rejestrowanie, znakowanie, kompletowanie narzędzi i innego sprzętu. Oczekiwania: Wykształcenie kierunkowe (min. średnie), posiadanie dyplomu technika sterylizacji. Mile widziane 2-letnie doświadczenie w pracy jako technik sterylizacji. Znajomość obsługi urządzeń, zasad sterylności, higieny oraz zasad poruszania się na bloku operacyjnym. Komunikatywność, empatia, odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista. Oferujemy: Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży. Miłą i przyjazną atmosferę. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe - na preferencyjnych warunkach. Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
Ilustracja / logo:

Podobne oferty

Lekarz Izby Przyjęć
17.04.2024
Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: 
Lekarz Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej
17.04.2024
Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: 

Panel pracodawcy