Podziel się z innymi:
2019-08-20

Technik Sekcyjny - Lubin

Specjalizacje:
ANALITYKA MEDYCZNA, BEZ SPECJALIZACJI
Miejsce pracy:
Lubin (Dolnośląskie)
Pracodawca:
EMC Instytut Medyczny S.A.

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Sekcyjny

Miejsce pracy: Regionalne Centrum Zdrowia, Lubin, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • realizacja zadań w Zakładzie Patomorfologii
  • współpraca z personelem medycznym

Oczekiwania:

  • kurs z zakresu technik sekcyjnych lub znajomość zasad przygotowania zwłok do sekcji
  • mile widziane doświadczenie na danym stanowisku
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę na zastępstwo w godzinach: 7:00-14:35, na okres dwóch tygodni
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • wprowadzenie w zakres obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj lub przez link rekrutacyjny: