Koordynator Oddziału Otorynolaryngologii - ponadprzeciętne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny

  • Specjalizacje: OTOLARYNGOLOGIA, OTOLARYNGOLOGIA DZIECIĘCA
  • Miejsce pracy: Słupsk (Pomorskie)
  • Pracodawaca: Manpower Polska
  • Informacje dodatkowe:

    W ramach specjalizacji Manpower Life Science, dla naszego strategicznego klienta, renomowanego szpitala specjalistycznego prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Koordynator Oddziału Otorynolaryngologii

    Nr ref. KOO/037/MZA

    Zadania:

    • Odpowiedzialność za organizację pracy lekarzy specjalistów oraz sprawne funkcjonowanie oddziału szpitalnego
    • Opracowywanie harmonogramów pracy  personelu medycznego z uwzględnieniem bieżących i przyszłych potrzeb kadrowych,
    • Koordynacja procesu leczenia w efektywny sposób z zachowaniem najwyższych standardów obsługi pacjenta
    • Zarządzanie rozwojem personelu medycznego w zakresie szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, jak również wdrażanie nowych, innowacyjnych metod leczenia
    • Sprawna komunikacja na wszystkich poziomach w ramach zarówno powierzonego oddziału jak i całego szpitala

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe medyczne
    • Kwalifikowany lekarz specjalista Otolaryngologii, również z II st. specjalizacji,
    • Pełne Prawo Wykonywania Zawodu (PWZ)
    • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z organizacją trybu pracy oddziału szpitalnego, prowadzeniem dokumentacji medycznej, gospodarki materiałowej i lekowej
    • Orientacja na cele i wysoka świadomość fachowa połączona z wysoką etyką zawodową
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz doskonała współpraca w zespole

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
    • Realne możliwości rozwoju zawodowego w ramach wzorcowej placówki szpitalnej
    • Płatne szkolenia medyczne w kraju i zagranicą
    • Atrakcyjne, ponadprzeciętne wynagrodzenie
    • Rozbudowany pakiet benefitów socjalnych
    • Telefon służbowy
    • Pomoc w relokacji i dodatek mieszkaniowy

    Oferta pracy stałej. Miejsce pracy – Słupsk, woj. Pomorskie.

  • Ilustracja / logo:
  • Numer telefonu: 608 481 851
  • Adres email: jacek.kopacz@manpower.pl
  • Link do rekrutacji: https://bit.ly/2yW9vbl