Pracownik Recepcji (Medycyna Pracy) - Wrocław

  • Specjalizacje: ADMINISTRACJA
  • Miejsce pracy: Wrocław (Dolnośląskie)
  • Pracodawaca: EMC Instytut Medyczny S.A.
  • Informacje dodatkowe:

    EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Przychodni EMC przy ulicy Wejherowskiej we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Pracownik Recepcji (Medycyna Pracy)

    Miejsce pracy: Przychodnia EMC przy ulicy Wejherowskiej, Wrocław, dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta w obszarze medycyny pracy
    • rejestracja pacjentów, przyjmowanie płatności
    • współpraca z lekarzami oraz pozostałym personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi skutecznej opieki
    • współpraca z poradniami specjalistycznymi i pracowniami diagnostycznymi
    • dbanie o pozytywny wizerunek placówki

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie
    • sprawna obsługa komputera
    • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi pacjenta
    • mile widziane doświadczenie w obszarze medycyny pracy

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • wprowadzenie w zakres obowiązków
    • przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
    • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
    • pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj lub za pomocą linku rekrutacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f991829444af43c2a5f12a220784a12b

  • Ilustracja / logo:
  • Link do rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f991829444af43c2a5f12a220784a12b